Сповідуємо презумпцію невинуватості: заява Суспільного щодо обшуків у Івано-Франківській філії

 • У вівторок, 1 грудня, у Івано-Франківській філії Суспільного мовника Служба безпеки України провела обшуки. Затримали менеджерку філії.

  За інформацією слідчих, менеджерці філії готують оголошення підозри у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, повідомляє “Суспільне Карпати”.

  “Якщо неправомірні дії співробітника філії підтвердять, Суспільне ухвалить відповідні заходи щодо винних осіб. Суспільний мовник не толерує порушення закону будь-ким”, – наголошують у редакції.

  Водночас “Суспільне” очікує на об’єктивне, всебічне та законне розслідування з боку правоохоронних органів і готове сприяти слідству. 

  “Разом із тим важливо, щоб розслідування відбувалося прозоро та не мало ознак будь-якого тиску на компанію. Суспільному не байдужа доля його співробітників. Як і у будь-якій цивілізованій країні, ми сповідуємо презумпцію невинуватості, допоки не доведено зворотне”, – зазначають в телерадіокомпанії.

 • Нагадаємо, що за оперативними даними, менеджерка регіональної філії систематично вимагала від підлеглих працівників хабарі за призначення щомісячних премій та надбавок до заробітної плати. Під час досудового розслідування співробітники спецслужби задокументували восени поточного року факт отримання від підлеглих неправомірної вигоди. 

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!