“Справжня війна починається тільки зараз”, – Марцінків

 • Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків вважає, що справжня війна між Україною та росією починається тільки зараз.

  Про це він розповів під час виступу у проєкті “РОЗМОВА“, інформує “Галицький кореспондент“.

  Очільник Франківська каже, що ця війна була очікуваною.

  Десь за два місяці до війни я почав казати своїм, що війна буде. 99% не вірило в це. Усі казали, що в 21 столітті неможлива війна… Єдине, що я очікував її з 22 на 23 лютого. Я навіть ніч не спав, тому що думав, що вони вдарять 23, у день так званої “советской армии”. Ну, але, напевно, вони всі пили і вирішили з 23 на 24″, – говорить Руслан Марцінків.

  Читайте: у Франківську стався вибух біля аеропорту, звучать сирени

  Він пригадує, що тоді, у перший день, людей охопила паніка і всі масово виїжджали з міста. 

  Читайте: люди масово виїжджають з Франківська

  Міський голова вважає, що керівництво країни було надто мало підготованим до нападу, оскільки до кінця не були впевнені, що він відбудеться.

  “Мене лякає затяжний конфлікт. Коли приходить те, що хлопці, які зараз на передовій змушені будуть поїхати на ротацію. Насправді, справжня війна починається тільки зараз. Така класична, як в історичних книжках пишуть. Це така боротьба на виснаження. Москва просто прорахувалась, вони думали, що вони тими колонами зайдуть до Києва. Їм, напевно, розповідали, що тут всі їх зустрічатимуть. Але насправді відбулося те, що Україна бореться і бореться досить непогано”, – горить Марцінків.

  До теми: окупанти втратили вже тисячу танків на війні, – Генштаб

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!