Стало відомо, хто буде заступниками голови Івано-Франківської обласної ради

 • Сьогодні, 20 листопада, в Івано-Франківську відбулось засідання першої сесії Івано-Франківської обласної ради восьмого демократичного скликання.

  Після того, як депутати одноголосно обрали головою облради Олександра Сича та пішли на перерву, вони приступили до обрання заступників голови.

  Сам Сич вніс обидві кандидатури – ними стали Василь Гладій від “Батьківщини” на посаду першого заступника, та Микола Палійчук від фракції “За Майбутнє” на посаду заступника. Зазначимо, що у попередньому скликанні Василь Гладій уже був першим заступником голови облради, а Микола Палійчук очолював бюджетну комісію.

  Після перерви у залу обласної ради для голосування повернулися депутати всіх фракцій, крім “Європейської Солідарності”. За словами деяких обранців, це була реакція “ЄС” на те, що більшість сформували без них.

  “Ну що ж. Не можу сказати, що то є неочікувано, але на жаль в Івано-Франківській обласній раді не вдалось сформувати проукраїнського і проєвропейського об’єднання. Офіційна позиція партії “Європейська Солідарність” буде озвучена в понеділок 23 листопада”, – написала депутатка від “ЄС” Наталя Перцович.

 • Втім, голосів решти 66 обранців вистачило, щоб затвердити Гладія та Палійчука на ці посади.

  Читайте також: У Франківську почалось засідання першої сесії новообраної обласної ради (фоторепортаж)

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!