Стало відомо, коли і де попрощаються з Юрієм Артишем, який помер від коронавірусу

 • Від ускладнень коронавірусної інфекції COVID-19 помер викладач Івано-Франкіського національного медичного університету Юрій Артиш.

  Юрій Петрович Артиш закінчив Івано-Франківську державну медичну академію у 2002 році. У 2005 році запланував кандидатську дисертацію на тему: «Патоморфологія бронхоасоційованої лімфоїдної тканини при хронічних обструктивних захворюваннях легень». Автор 14-ти наукових праць. Працював на кафедрі патологічної анатомії.

  «Сьогодні ми довідалися про відхід до вічності Юрія Артиша, лікаря, молодого спеціаліста доктора. Важко втрачати таких молодих людей, лікарів, парафіян, українців. Хоч Юрій не проживав у нас на парафії, однак любив приїжджати на недільну і святкову Літургію, приступав до таїнств Покаяння і Євхаристії. Молимося, щоб Господь дарував Йому Царство Небесне!», – написав у «Фейсбуці» о. Йосафат Бойко.

  Парастас відбудеться у вівторок, 24 листопада, о 16.00 на парафії Святих Кирила і Методія у Крихівцях (вул. Вербова,32).

  Чин похорону буде у середу 25 листопада, о 11.00  на парафії Успення Богородиці у центральному храмі Крихівців, по вул. Крихівецькій.

 • Нагадаємо, що помер прикарпатський священник, який хворів на COVID-19.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!