Стало відомо, коли у Франківську влаштують громадські слухання щодо підвищення ціни на проїзд

 • Днями на сайті Івано-Франківського виконкому з’явився проект рішення про підняття ціни на проїзд у маршрутках. Його підготували через те, що було відповідне звернення асоціації перевізників Івано-Франківська. Згідно з цим проектом рішення, проїзд в громадському транспорті міста має коштувати із 1 квітня 6 гривень.

  Нагадаємо, що пояснюють необхідність підняття тарифу тим, що значно підвищились цін на паливно-мастильні матеріали, запасні частини, автомобільні шини, витрати на заробітну плату та інших витрати, пов’язані з експлуатацією пасажирського автотранспорту.

  Вчора, 28 лютого, перший заступник міського голови Микола Вітенко прокоментував появу такого рішення.

  “Асоціація звернулась до міської влади з ініціативою коригування дійсного тарифу, тобто його підвищення до шести гривень. Згідно з процедурою виконавчий комітет  зобов’язаний це звернення розглянути. Зараз ми вже скоригували план регуляторки і наступним етапом будуть громадські слухання”, – пояснив Вітенко.

  Також він додав, що паралельно міська влада перевірить дані, на основі яких перевізники хочуть підвищення тарифу, і тільки після цього винесуть проект рішення на виконком.

  “Але говорити про те, що підвищення тарифу відбудеться, я вважаю, ще завчасно”, – зазначив заступник мера.

  Начальник управління транспорту та зв’язку Олег Ганчак додав, що громадські слухання щодо підвищення тарифів планують провести 15 березня.

  Читайте про розвиток комунального транспорту в Івано-Франківську в матеріалі: “Комунальним транспортом до Європи”

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!