Стало відомо, коли у Франківську засяє головна ялинка міста

  • Сьогодні, 1 листопада, в Івано-Франківську відбулось чергове засідання виконавчого комітету, під час якого затвердили програму культурно-мистецьких заходів до відзначення Дня Святого Миколая.

    Так, святкування розпочнуться 17 грудня і триватимуть до 19 грудня. Протягом цих днів для франківців приготують свято-сюрприз «За вікном сніжок летить, вітром завіває, тож спішіть усі до нас на свято Миколая», читання по колу «Йде Святий Миколай, ти добром його стрічай», дитячий мюзикл «Йде Миколай до нас з дарами», музично-театралізоване дійство «Святий Миколай в гостях ДМШ №3 ім.А.Кос –Анатольського», годину відродження українських звичаїв.

    Окрім того у Франківську влаштують ряд концертів. Завершиться святкування відкриттям ялинок в мікрорайонах міста та урочистим відкриттям Новорічної ялинки на Вічевому майдані, яке відбудеться 13 грудня о 18:00. Відомо, що на всі заходи витратять 129 690 гривень. Зокрема, на відкриття ялинок в мікрорайонах потратять 57 420 гривень, на відкриття центральної Новорічної ялинки – 23 870 гривень, а на подарунки – 48 400 гривень.

    Нагадаємо: День Незалежності по-франківськи: святкування та відкривання

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!