Стало відомо, наскільки подорожчає харчування у школах Івано-Франківської громади

 • У школах Івано-Франківської територіальної громади може подорожчати харчування.

  Про це “Суспільному” повідомила заступниця директора міського департаменту освіти та науки Наталія Микула, пише “Галицький кореспондент“.

  За її словами, сніданки та обіди у шкільних їдальнях навчальних закладів у Івано-Франківській громаді здорожчають майже на 10 грн.

  “Якщо сніданок коштував, скажімо, 20 грн, то за попередніми розрахунками він би мав коштувати десь в межах 28 грн. Ну і, відповідно, якщо обід був 25 грн, то, можливо, він буде понад 30 грн коштувати”, — додала Наталія Микула.

  Заступниця директора міського департаменту освіти та науки каже, що 25 серпня у ліцеї № 5 представники міської влади проведуть нараду із підприємцями, які забезпечують освітні заклади гарячим харчуванням. Саме там презентуватимуть нове шкільне меню. У ліцеях громади ввести його планують вже з наступного року.

  “Міністерство освіти розуміє, що за помахом палички, навіть при прийнятті санітарного регламенту, швидко змінити харчування не можна. І якщо було питання про введення нового виду харчування з 1 вересня в школах України, то зараз цей термін вони посунули. Нове харчування запровадять з 1 січня 2022 року. Усе тому, що потрібно спрямувати більше грошей на харчування”, — розповіла Наталія Микула.

  Читайте також: На Франківщині планують відремонтувати 10 харчоблоків

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!