Стало відомо, скільки коштує зібрати дитину до школи в Івано-Франківську (відео)

 • Недитячі ціни на дитячі товари. Вже менш ніж за місяць дітлахи повернуться за шкільні парти.

  Утім, клопоти починаються вже у серпні, адже школярів потрібно зібрати до школи та закупити необхідне приладдя. А ціни на нього “кусають”, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “РАІ”.

  У батьків школярів розпочинається справжній квест – їм потрібно придбати усе необхідне для навчання. Кажуть, список покупок – довгий. Це шкільна форма, рюкзак, зошити, ручки, щоденники, альбоми для малювання… А ціни – на це все не маленькі.

  Журналісти  вирішили самостійно перевірити “що по чім”. Розпочали покупки із рюкзака. Продавці кажуть, наразі ціни на ранці не зросли. Обрали рюкзачок вартістю близько п’ятисот гривень. Тепер варто його наповнити.

  Ціна канцтоварів залежить від бренду та якості. Щоденників теж до кольору до вибору. З малюнками – дорожчі. Папки для зошитів в середньому обійдуться у 50 гривень. Ціна ручок теж різна – від двох і аж до 70 гривень. Вартість пеналів коливається у межах ста гривень.

  Недешеві також і набори для малювання та праці. Школярам знадобляться фарби, пластилін, альбом, кольорові олівці, фломастери і картон.

  Загалом, на канцтовари ціни зросли. Поки лише на 20 гривень. Утім, продавці прогнозують здорожчання товарів ближче до початку навчального року.

  Нагадаємо, деякі учні Франківської громади отримають сертифікати на придбання шкільного приладдя

  Детальніше в сюжеті “РАІ”:

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!