Стало відомо, скільки нафти і газу видобувають на Івано-Франківщині

 • Сьогодні, 9 лютого, в Івано-Франківську відбулось засідання постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань питань охорони здоров’я та соціальної політики

  Одним із питань порядку денного, яке розглянули депутати, став проєкт Програми соціального-економічного розвитку Прикарпаття на 2021 рік. Документ представив директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА Сергій Подошва.

  Крім іншого, у програмі наведена статистика щодо нафтогазової області Прикарпаття та підсумки її діяльності за 2020 рік. Як стало відомо, за рік в Івано-Франківській області видобули 370 800 тонн сирої нафти, що на 0,7% більше, ніж за попередній рік. Ця цифра становить 22.3% від всієї нафти, яку за рік видобули в Україні.

  Також за 2020 рік на Прикарпатті видобули 250,6 мільйонів кубометрів природного газу та 216,9 мільйонів кубометрів газу нафтового попутного, одержаного з нафтових родовищ.

  Щодо природного газу, то за рік його в Україні видобули близько 20 мільярдів кубометрів – таким чином, частка Прикарпаття тут складає трохи більше одного відсотка. А от видобуток попутнього газу в нашій області склав 41.3% від загальноукраїнського показника. 

  Нафтогазоносними надрами на території Івано-Франківщини користуються 20 підприємств на підставі 33 спеціальних дозволів для
  промислового видобутку вуглеводнів та 19 спецдозволів для геологічного вивчення нафтогазоносних надр, в тому числі дослідно-промислової розробки.

  У цій галузі промислової діяльності провідне місце належить НГВУ «Долинанафтогаз» та НГВУ «Надвірнанафтогаз» ПАТ «Укрнафта».

  Читайте також: Стало відомо, які дороги Прикарпаття ремонтуватимуть у 2021 році

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!