Старі й нові обличчя: у Бурштинській міській раді є перші призначення

 • 25 листопада відбулося третє пленарне засідання першої сесії Бурштинської міської ради восьмого скликання.

  Нагадаємо, що 20 листопада під час ІІ пленарного засідання депутати не змогли обрати секретаря міської ради. Тоді відбулося два таємних голосування, але депутати не підтримали обидві запропоновані кандидатури – Богдана Рибчука, депутата міської ради від політичної партії “Слуга народу” та Романа Іванюка, депутата міської ради від політичної партії “Європейська солідарність”.

  Втім сьогодні секретарем міської ради таки обрали Романа Іванюка від політичної партії “Європейська Солідарність”. За результатами таємного голосування його підтримали 17 депутатів, повідомляє Бурштинська міська рада. 

  Роман Іванюк  до цього працював начальником відділу – державним реєстратором у Бурштинській міській раді. Зазначимо, що у минулому скликанні на цій посаді перебував Богдан Рибчук.

  З’явилося у міській раді і нове обличчя. Першим заступником міського голови став  Ростислав Стасько. Він був незмінним голосом Івано-Франківського Євромайдану. Раніше займав різні посади в органах місцевого самоврядування та державних органах Івано-Франківської та Рівненської областей. Згодом був начальником Управління Держпраці у Волинській області, а потім заступником директора із звʼязків з громадськістю в ТОВ «Стриганецький карʼєр». На цих виборах кандидував до Івано-Франківської обласної ради від «Європейської солідарності».

  А от керуючою справами виконавчого комітету обрали Надію Кицелу. До цього вона була заступником міського голови Роксолани Джури.

  Не підтримали депутати пропозицію міського голови Василя Андрієшина щодо Володимира Чуйка, як кандидата на посаду заступника з питань діяльності виконавчих органів міської ради. За результатами таємного голосування для його призначення не вистачило голосів. 

  Нагадаємо, що Бурштинська ТВК оприлюднила список депутатів.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!