Старости, виконком та комісії: у Бурштинській ОТГ нові призначення (СПИСКИ)

  • 25 листопада відбулося четверте пленарне засідання першої сесії Бурштинської міської ради восьмого скликання.

    Сьогодні депутати затвердили подані міським головою Василем Андрієшиним кандидатури на посади старост, повідомляє Бурштинська міська рада.

    Старостами стали:

    1) Степан Вербовський  – у селах Вигівка, Дем′янів Бурштинської територіальної громади;

    2) Іван Борис – у  селах Коростовичі, Куропатники Бурштинської територіальної громади;

    3) Ярослава Николяк – у селах Насташине, Куничі  Бурштинської територіальної громади;

    4) Андрій Гаврилишин – у селах Озеряни, Слобода Бурштинської територіальної громади

    5) Ольга Харів – у селах Старий Мартинів, Різдв′яни Бурштинської територіальної громади;

    6) Михайло Кропельницький – у селах Тенетники, Новий Мартинів Бурштинської територіальної громади;

    7)  Богдан Мазурик – у селі Задністрянське  Бурштинської територіальної громади;

    8) Ольга Ріжко – у селі Бовшів  Бурштинської територіальної громади;

    9) Степан Копаниця  у селах  Сарники, Діброва, Заливки Бурштинської територіальної громади;

    10) Любов Кліщ  у селі Юнашків Бурштинської територіальної громади;

    Утворили під час четвертого пленарного засідання і  виконавчий комітет Бурштинської міської ради восьмого скликання в кількості 21 особи:

    1. Василь Андрієшин – міський голова
    2. Роман Іванюк – секретар ради
    3. Надія Кицела – керуючий справами
    4. Ростислав Стасько – перший заступник міського голови
    5. Степан Вербовський (староста Дем′янівського старостинського округу)
    6. Ольга Ріжко (староста Бовшівського старостинського округу)
    7. Богдан Мазурик (староста Задністрянського старостинського округу)
    8. Ольга Харів (староста Старомартинівського старостинського округу)
    9. Михайло Кропельницький (староста Тенетниківського старостинського округу)
    10. Іван Борис (староста Коростовичівського старостинського округу)
    11. Андрій Гаврилишин (староста Озерянського старостинського округу)
    12. Степан Копаниця (староста Сарниківського старостинського округу)
    13. Любов Кліщ (староста Юнашківського старостинського округу)
    14. Ярослава Николяк (староста Насташинського старостинського округу)
    15. Андрій Іваськів – депутат обласної ради
    16. Андрій Козак – депутат районної ради
    17. Мирон Матейко – депутат районної ради
    18. Степан Волошин
    19. Володимир Василик
    20. Володимир Гулик
    21. Ростислав Витриховський

    Ще одне важливе рішення сьогодні – постійні депутатські комісії, їх склад та обрання голів комісій. Ось такий результат:

    І. Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально – економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва

    1. Очкур Ганна Йосипівна
    2. Сенчина Тетяна Миколаївна – голова комісії
    3. Василащук Наталія Мирославівна
    4. Рик Володимир Любомирович
    5. Король Ольга Мирославівна

    ІІ. Постійна комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування, території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

    1. Федів Мар’яна Володимирівна – голова комісії
    2. Савка Петро Степанович
    3. Дулик Ігор Остапович
    4. Бублінський Василь Володимирович
    5. Ковальчук Петро Іванович
    6. Пізь Іван Мирославович

     ІІІ. Постійна комісія з питань гуманітарної сфери

    1. Козар Марія Степанівна
    2. Савчак Зеновій Іванович
    3. Оршуляк Марія Володимирівна
    4. Харів Ігор Романович – голова комісії

    IV. Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово – комунального господарства, енергозбереження та транспорту

    1. Бардашевський Ростислав Ярославович
    2. Мацьків Володимир Степанович
    3. Карвацький Ігор Зенов’ївич
    4. Тріщук Олена Миколаївна
    5. Савчак Андрій Сергійович – голова комісії

    V. Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту

    1. Драгун Іван Олексійович
    2. Федорняк Володимир Теодозійович – голова комісії
    3. Симак Дмитро Михайлович
    4. Рибчук Богдан Богданович
    5. Кобель Олег Юрійович

    Нагадаємо, що у Бурштинській ОТГ обрали секретаря і заступників.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!