Степанов просить Раду підтримати штрафування за відсутність масок

 • Міністр охорони здоров’я Максим Степанов просить народних депутатів підтримати законопроєкт про посилення відповідальності за недотримання протиепідемічних заходів.

  До парламентарів він звернувся на брифінгу 31 жовтня, пише “Громадське”.

  «Розуміючи, що в нас достатньо хромає система контролю, ще в липні уряд подав законопроєкт до Верховної Ради щодо посилення відповідальності за недотримання протиепідемічних заходів, а саме щодо носіння масок», — нагадав Степанов.

  Законопроєкт передбачає, що контроль за дотриманням правил карантину будуть забезпечувати Національна поліція, Держпродспоживслужба та місцеве самоврядування.

  За його словами, у проєкті закону визначена сума штрафу за не носіння масок у відповідних закладах та спорудах. Він становить від 10 до 15 неоподаткованих мінімумів, тобто від 170 до 225 гривень.

  Як уточнив очільник МОЗ, цей законопроєкт ВРУ ще не розглянула. Тому він цього тижня звернувся до голови парламенту Дмитра Разумкова, а тепер ще й до депутатів — просить нарешті підтримати та проголосувати на наступному пленарному тижні за цей законопроєкт, щоб він вступив у дію.

 • Міністр назвав цю урядову ініціативу «дуже необхідною в час, коли в нас таке стрімке зростання COVID-19». Додав, що цей проєкт свого часу розробили в Міністерстві юстиції, але для МОЗ він «дуже важливий».

  Нагадаємо, що в Україні за добу виявили 8752 випадків COVID-19, на Прикарпатті – 411

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!