Стрілянину у “Синьогорі” влаштував скандально відомий київський нотаріус (фото)

 • Нотаріус із Києва Андрій Хижняк вистрілив з травматичного пістолета дівчині в обличчя, а її братові — розбив голову пістолетом. 

  Раніше чоловік фігурував у розслідуванні журналістів проєкту «Слідство.Інфо» — як юрист, який реєстрував примусове вилучення «кредитних» автомобілів за сумнівними заборгованостями, інформує “Україна Кримінальна”.

  Андрій Хижняк фігурує у розслідуванні «Слідства.Інфо» щодо вилучення «кредитних» автомобілів за сумнівними ознаками. Перед Революцією Гідності сотні людей придбали у кредит автомобілі через українську дочірню компанію «Порше банку» — «Порше мобіліті».

  Позичальники «Порше» брали кредити у гривні, а от сплачувати більшу частину рахунку їм довелося у прив’язці до курсу долару через сумнівний пункт у договорі. Зрештою, значну кількість автівок конфіскували — їхні власники зачасту навіть не були попереджені про це. Андрій Хижняк виконував роль так званого «чорного» нотаріуса — він реєстрував сотні виконавчих листів на вилучення цих автомобілів.

  Нагадаємо, правоохоронці розпочали кримінальне провадження і з`ясовують всі обставини інциденту між двома групами осіб.

  Подія сталася у ніч з 9 на 10 липня. Між двома групами відпочивальників виникла сварка. Під час сварки один із громадян здійснив постріл з пістолету для відстрілу патронів травматичної дії.

  Слідчі, під процесуальним керівництвом районної прокуратури, одразу внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу України.

  В подальшому за результатами досудового розслідування, отриманими висновками призначених експертиз буде прийнято кінцеве рішення щодо кваліфікації цієї події.

  Нагадаємо, постраждалі вважають, що справу “хочуть замнути”, то просять розголосу ситуації, щоб винні були покарані.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!