На Прикарпатті створили «Центр розвитку туризму Долинщини»

 • У рамках реалізації проєкту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проєкт “ПРОМІС”) на базі Долинського краєзнавчого музею Тетяни і Омеляна Антоновичів «Бойківщина» створили «Центр розвитку туризму Долинщини».

  Про це повідомили в управлінні міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій ОДА.

  Центр створили з метою розвитку інфраструктури малого і середнього бізнесу у сфері туристичного обслуговування, а також підвищення компетентності та поінформованості зацікавлених суб’єктів господарювання на території Долинського субрегіону.

  Відтепер гості Долинщини можуть відвідати демонстраційно-дегустаційний зал та магазин сувенірної продукції, де кожен бажаючий може не тільки роздивитись експонати, але й покуштувати місцеву екопродукцію ягідництва, бджільництва і сироваріння. Також в Центрі облаштували простір для маломобільних груп населення.

  У рамках реалізації проєкту провели тренінги з покращення якості туристичного обслуговування з метою підвищення рівня знань у сферах маркетингу, брендування, особливостей міжособистісної та онлайн комунікації, побудови пропозиції для різних категорій туристів, курси екскурсоводів, тримісячні курси англійської мови.

 • Довідково:  Проєкт реалізували за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проєкту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проєкт “ПРОМІС” впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!