Суд коломийського прокурора

19.09 в Богородчанському районному суді о 14:00 розглянуть справу Василя Тарасенка – коломийського прокурора, якого затримали на хабарі.

Нагадаємо, ще у серпні 2018 року прокурора затримали на хабарі працівники Служби безпеки України з Києва, про це журналістам стало відомо із власних джерел.

Наступного дня інформацію підтвердили у поліції, додавши фото з місця події. За словами правоохоронців, гроші призначалися за сприяння у зміні кваліфікації обвинувачення під час судового процесу. Зокрема, прокурор вимагав від місцевого жителя хабар за можливість ухилення від реальної міри відбування покарання та призначення покарання, не пов’язаного із позбавленням волі.

Затримали прокурора після того, як він виконав свої «зобов’язання». Затримання провели оперативники обласного управління захисту економіки Нацполіції та слідчі СБУ під процесуальним керівництвом Генеральної інспекції ГПУ.

Варто нагадати, що за десять днів до того цей прокурор добивався в іншій справі, щоб чоловіка зі зламаною при затриманні ногою одразу ж заарештували.

Через рік після цих подій чоловік хоче судитися з Департаментом захисту економіки Національної поліції України, Генпрокуратурою України і “Галицьким кореспондентом”  за образу честі, гідності та ділової репутації і просить відшкодування у розмірі 80 000 гривень з усіх відповідачів разом.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!