Суд оштрафував молодика, котрий вилив фекалії на Халаменду

 • Івано-Франківський міський суд оштрафував за хуліганство чоловіка, який облив фекаліями директора ТОВ «Торговий Сервіс» Ігоря Халаменду.

  Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 5 травня.

  16 листопада 2019 року обвинувачений прибув на територію центрального продуктового ринку Івано-Франківська. Директор ринку вийшов і рухався до свого автомобіля Меrсеdes G 500. Зловмисник підійшов до потерпілого і вилив на нього вміст відра з фекаліями, після чого намагався втекти, однак був затриманий працівниками поліції. Відео інциденту опублікували на Youtube.

  У суді чоловік вину визнав,  щиро розкаявся і просив суворо не карати. Цивільний позов від потерпілого не заявлявся.

  За матеріалами ЗМІ, 25 жовтня 2019-го, фірма «Торговий Сервіс», яка орендує центральний продуктовий ринок в Івано-Франківську, заявила про незаконне захоплення підприємства. У реєстрі Мін’юсту змінилися засновники компанія і адреса реєстрації. Ігор Халаменда, який був директором і засновником підприємства, заявив, що «Торговий Сервіс» нікому не продавав, а нових власників назвав рейдерами.

  13 листопада 2019-го у Єдиному державному реєстрі Міністерства юстиції дані про власника та керівника «Торговий Сервіс» оновилися. Кінцевим бенефіціаром підприємства знову значився Халаменда. Через три дні Халаменда приїхав на ринок, але охорона його не впустила, а незнайомець вилив на нього відро лайна.

 • У минулому Халаменда двічі був депутатом Івано-Франківської міськради і членом Партії регіонів.

  До теми: Дороге задоволення: як в Івано-Франківську ринок повертають

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!