Суд остаточно дозволив визнати Василя Вірастюка народним депутатом

 • Велика палата Верховного суду України задовольнила апеляційні скарги кандидата у народні депутати у 87 виборчому окрузі Василя Вірастюка, Центральної виборчої комісії (ЦВК) і партії «Слуга народу» та скасувала рішення касаційного адміністративного суду від 23 травня, у якому йшлося про визнання протиправними дій Центральної виборчої комісії щодо встановлення результатів виборів на Івано-Франківщині.

  Про це повідомляє громадська мережа ОПОРА.

  “5 червня Велика Палата Верховного Суду розглянула справу та скасувала рішення Верховного Суду від 23 травня 2021 року, яким скасовано протокол Центральної виборчої комісії від 19 травня. Таким чином, протокол ЦВК від 19 травня, яким Василя Вірастюка визнано обраним  народним депутатом  в окрузі 87 на Івано-Франківщині, є чинним”, – йдеться у повідомленні.

  У задоволенні позову кандидата Олександра Шевченка до ЦВК – відмовили повністю.

  Таким чином, протокол Комісії про результати виборів народних депутатів України в ОВО № 87 від 19 травня 2021 року з поміткою «Уточнений» та постанова  ЦВК від 19 травня 2021 року № 214 «Про виконання постанови Великої Палати Верховного Суду від 1 травня 2021 року в справі № 9901/114/21» залишаються чинними, а кандидат Василь Вірастюк зберігає перемогу в окрузі за собою.

 • Нагадаємо, на початку травня ЦВК відмовилася зареєструвати Вірастюка народним депутатом

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!