Суд звільнив від кримінальної відповідальності прикарпатця, який через ревнощі побив дружину

 • Суд розглядав справу чоловіка, який через ревнощі заподіяв дружині легкі тілесні ушкодження.

  На розгляді Калуського міськрайонного суду знаходилося кримінальне провадження про обвинувачення чоловіка у вчиненні умисного заподіяння легких тілесних ушкоджень, пише “Галицький кореспондент”.

  Відповідно до акту, чоловік за місцем свого проживання на ґрунті ревнощів розпочав словесний конфлікт зі своєю дружиною. Через словесну суперечку він умисно наніс своїй дружині удар рукою по обличчю, після чого схопив двома руками за руки потерпілої і за допомогою фізичних зусиль почав їх умисно стискати та ударив коліном своєї ноги в ділянку правого коліна потерпілої. Цим спричинив їй травму правої ноги із забоєм м’яких тканин та травматичним набряком колінного суглобу; синець в ділянці правої руки.

  У судовому засіданні потерпіла заявила клопотання про закриття кримінального провадження, оскільки вона з обвинуваченим примирилася, жодних претензій до нього не має.

  Обвинувачений підтримав клопотання потерпілої, просив звільнити його від кримінальної відповідальності та закрити кримінальне провадження, оскільки з потерпілою він примирився.

  Прокурор не заперечила щодо задоволення клопотання потерпілої.
  Суд, вислухавши думку учасників процесу, дослідивши матеріали справи, вирішив обвинуваченого звільнити від кримінальної відповідальності за вчинення кримінального правопорушення у зв’язку з примиренням винного з потерпілим.

  До теми: У Калуші суд виніс попередження жінці, донька якої тікала з дому

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!