Сироти з Сум, які зараз на Рожнятівщині, отримали допомогу від волонтерки

 • Що таке страх, тривога добре знають дітки, які на цей час проживають у санаторії в Ясені, що на Рожнятівщині. Саме через війну вони переїхали з Сум у безпечне місце. До слова, всі ці малюки залишилися без батьків. Але, на жаль, війна не має вихідних чи свят, і такі діти потребують допомоги та опіки щодня.

  Нещодавно Ольга Савків, жителька села Ілемня, що входить до Вигодської ОТГ, влаштувала цим дітям свято. Жінка зібрала кошти і купила солодощі, фрукти, іграшки, книги, інші речі для малюків та привезла в санаторій.

  До слова, пані Ольга від самого початку вторгнення Росії в Україну допомогає нашим ЗСУ. Її добре знають і поважають односельці та жителі навколишніх сіл. Вона переконана, що саме завдяки небайдужості людей їй вдається зібрати чималі суми на потреби військових.

  Так, уже протягом кількох місяців на зібрані кошти вона та односельці купують м’ясо, виготовляють та передають тушонки для військових.

  “Мене переповнюють емоції, – розповідає п. Ольга. – Сльози самі котяться, коли бачиш тих діток, які ростуть без батьків, бачиш їхні щирі очі, що так вдивляються у тебе. Такі дітки потребують допомоги і багато. Закликаю людей творити добро і по можливості хто скільки може допомагати армії і тим, хто нині в біді.

 • Мар’яна ЛОКАТИР

  Читайте також: у Долині провели благодійну акцію.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!