Танки Україні готові поставити вже 12 країн, – Зеленський

 • Танкова коаліція країн Заходу розширюється.

  Президент України Володимир Зеленський у своєму вчорашньому вечірньому зверненні сказав, що з приєднанням Канади до країн, готових дати Україні танки, до “танкової коаліції” увійшло вже 12 країн Заходу, пише УНН.

  “Тільки зброя знешкоджує терористів. І я вдячний усім у світі, хто реально протидіє терору разом із нами. Хто прискорює постачання Україні необхідних засобів оборони і хто готовий посилювати санкційний тиск на державу-терориста”, – сказав Зеленський.

  “Зокрема, розширюємо нашу танкову коаліцію – є відповідне рішення Канади, дякую за це! Уже 12 країн є в нашій танковій коаліції”, – додав Зеленський.

  Міністр оборони Канади Аніта Ананд у четвер заявила, що уряд країни найближчими тижнями відправить Україні чотири танки Leopard-2. Про намір надати танки також заявили США, Британія, Німеччина, Польща, Норвегія, Іспанія та Нідерланди.

  За даними ЗМІ, загалом Україна може отримати близько 100 танків Leopard-2.

  Залишаються питання щодо термінів поставки танків Abrams Україні. Танки збираються тільки в одному місці – на державному заводі General Dynamics в Лімі, штат Огайо. Цей завод може виробляти 12 танків на місяць, але лінія зараз переповнена замовленнями на нові танки для Тайваню і Польщі.

  До теми: Зеленський заявляє, що не зацікавлений у зустрічі з Путіним

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!