Театри і музеї Івано-Франківщини отримуватимуть більше грошей

 • Сьогодні, 9 липня, в Івано-Франківську відбулось засідання президії обласної ради. Депутати зібрались, щоб обговорити питання порядку денного сесії, яка відбудеться 12 липня.

  Одним із ключових питань, за яке невдовзі голосуватимуть обранці, стане “Про розвиток театрального та музичного мистецтв і музейної справи на Івано-Франківщині”. В облдержадміністрації підбили підсумки діяльності театрів та музеїв області, а також запропонували шляхи розвитку – і зростання фінансування галузі.

  “Маємо чудові здобутки за три останні роки. Наші театри впевнено вийшли на міжнародний рівень, і це не можна не помічати. Тож не треба забувати і про їх потреби. Ці заклади є основою духовного фундаменту нашого краю, вони творять наш культурний світ. Маємо позитивну динаміку, а разом із цим – суттєві недоліки по матеріально-технічній базі театрів і музеїв”, – розповів Володимир Федорак, начальник управління культури, національностей та релігій ОДА.

  Обласна рада планує забезпечити підвищення розміру посадових окладів працівникам Івано-Франківського національного академічного музично-драматичного театру імені Івана Франка у зв’язку з присвоєнням статусу “національний”.

  Крім того, кошти хочуть передбачити на забезпечення виплат працівникам театральних закладів обласного підпорядкування та творчих колективів Івано-Франківської обласної філармонії імені Іри Маланюк, а також – на зміцнення матеріально-технічної бази театрально-концертним та музейним закладам обласного підпорядкування.

 • Нагадаємо, Франківському драмтеатру надали статус національного

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!