Температура, блювота та діарея: на Прикарпатті через спалах інфекції закрили дитячий табір

 • Одинадцятеро юних відпочивальників і один дорослий були госпіталізовані.

  Дитячий табір, що у Татарові на Прикарпатті, закрили на дезінфекцію. Сто двадцять дітей батьки вимушені були забрати додому через спалах ротавірусної інфекції, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на ТСН.

  Минулого тижня одинадцятеро відпочивальників віком від тринадцяти до п’ятнадцяти років та один дорослий – працівник табору – були шпиталізовані із високою температурою, блювотою та діареєю. Підхопили недугу юні відпочивальники майже відразу – на третій-четвертий день перебування у таборі. Тож там припускають, що хтось із дітей міг приїхати уже хворим.

  “Відібрали змиви, відібрали всі проби, і в дітей знайшли ротавірус. Це таке захворювання, яке поширюється найбільше серед дітей, тобто якщо одна дитина має ротавірус, то з великою вірогідністю будуть мати й інші”, – розповіла головна інфекціоністка міста Надія Алексашенко.

  У коментарі ТСН керівники табору запевнили, що оплатили лікування дітей і повернули кошти за ті дні, які відпочивальники не добули у таборі.

  “Ми вирішили закрити табір, щоб не страждали діти – здоров’я понад усе. Гроші повертаються – скільки не добули діти, стільки і вертаємо. Тобто все нормально – все повертається”, – каже менеджер дитячого табору Олександр Невідомий.

  Нагадаємо, що цей дитячий табір у Татарові звинуватили у приховуванні масового отруєння. Мовляв, половина дітей, які там відпочивають, отруїлися. Втім, тоді власниця табору відкинула звинувачення і повідомила, що разом із адвокатами готує судовий позов за наклеп.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!