Тільки у половині навчальних закладів Прикарпаття понад 80% вакцинованих педагогів

 • Лише у половині навчальних закладів Івано-Франківської області більш як 80% вакцинованих вчителів.

  Про це на нараді в голови Івано-Франківської ОДА Світлани Онищук повідомив Ігор Гаврилюк заступник директора департаменту освіти .

  “Тенденція до покращення зберігається, зараз маємо 50% освітян, які вакциновані однією дозою вакцини та 30% – двома. В нас 50% загальноосвітніх закладів перейшли межу у 80% вакцинованих вчителів, 45% закладів професійної освіти подолали рубіж”, – говорить Ігор Гаврилюк.

  Він додає, що гірша ситуація у структурних підрозділах фахової вищої освіти, які є у структурі університетів, що розташовані за межами Франківська.

  “Найнижчий рівень вакцинації у коледжі Одеської юридичної академії, який розташований в Івано-Франківську. Ми працюємо з керівниками закладів. Зрештою є і позитивна тенденція, є низка навчальних закладів, де рівень вакцинованих працівників становить 75% і вище”, – каже заступник.

  Ігор Гаврилюк зазначає, що трошки важча ситуація з вакцинацією технічного персоналу, бо це старші люди і з ними важче говорити.

 • “Люди старшого віку найбільше перебувають в зоні ризику, тому з ними треба більше працювати, аби вони не заразились коронавірусом”, – наголосила голова ОДА Світлана Онищук.

  Нагадаємо, за добу на Прикарпатті виявили 131 випадок COVID-19, в Україні – ​​​​6 552

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!