Тіна Кароль та Бумбокс презентували кліп на дуетну пісню (ВІДЕО)

 • Гурт “Бумбокс” та популярна співачка родом з Івано-Франківська Тіна Кароль, які раніше анонсували дует, представили спільну композицію “Безодня” та кліп до неї. Ідея несподіваного дуету належить лідеру гурту “Бумбокс” Андрію Хливнюку.

  Презентація пісні була незвичайною – в прямому ефірі, який вівся на Facebook гурту та в Instagram співачки “Бумбокс” і Тіна Кароль відповідали на запитання своїх підписників, які першими побачили кліп на нову пісню та почули живий виступ, пише ТСН.

  Пісня “Безодня” – це перший творчий тандем Тіни Кароль та гурту “Бумбокс”.

  Саундпродюсером пісні став Олег Аджикаев, а ідея несподіваного дуету належить лідеру гурту Андрію Хливнюку:

  “Безодня” – не просто пісня, скоріше це сукупність двох різних світоглядів в одному цілому. Тіна Кароль змогла надати пісні саме те тембральне та емоційне забарвлення, яке я уявляв, коли писав її. Тіна одразу погодилася на дует, наша співпраця була невимушено легкою. Одна репетиція, одна сесія в будинку звукозапису. Місяць студійної роботи з аранжуванням, мастеринг в Сполучених Штатах і робота готова”, – розповів Хливнюк.

  Для самої Тіни Кароль “Безодня” стала першою дуетною піснею за всю її творчу історію:

  “Безодня” – це історія  зрілого кохання, історія в якій зустрілися двоє людей, і музика дає їм відповіді на всі запитання. Ця пісня близька мені за змістом, за духом, я з вдячністю прийняла запрошення Андрія Хливнюка заспівати в дуеті. У нас вийшло створити гарну оду про вічне – про кохання”, – своєю чергою зауважила Тіна.

  Режисером кліпу став Станіслав Гуренко. За його словами, на знімальному майданчику панувало повне взаєморозуміння

  “Потрібно віддати належне витримці й професіоналізму гурту, Андрію й Тіни, кожен з них відчував пісню й точно знав, що потрібно робити на майданчику, без моїх режисерських підказок. Той самий момент, коли всі були на одній хвилі”, – прокоментував режисер.

  Зауважимо, що сингл   “Безодня” увійде  до майбутнього  альбому гурту “Бумбокс” під назвою “Таємний Код; Рубікон”.

  Нагадаємо, Оголену Тіну Кароль намалювали із заячою головою: з’явилося фото

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!