Трамп радіє через похвалу Путіна щодо його «плану» закінчення війни в Україні

 • Російський диктатор Володимир Путін позитивно оцінив «плани» експрезидента США Дональда Трампа щодо закінчення війни в Україні.

  Трамп висловив задоволення від відгуку Путіна, вважаючи, що він все робить правильно, повідомляє NBC, передає «Главком».

  Так, під час Східного економічного форуму в РФ Путін заявив, що «чув заяви Трампа про вирішення усіх гострих питань протягом кількох днів, в тому числі і кризи в Україні».

  «Ми не можемо не радуватись цьому», – заявив диктатор.

  Трамп висловив задоволення від відгуку Путіна, вважаючи, що він все робить правильно.

  «Мені подобається, що він це сказав. Я б його посадив у кімнату. Я б запросив Зеленського в кімнату. Потім я зібрав би їх разом. І я б домовився», – сказав Трамп.

  Водночас він не міг чітко відповісти на питання журналіста, яким саме чином він планує вирішити питання російської агресії. Натомість колишній президент заявив, що «украв би справедливу угоду для всіх».

  Варто додати, що раніше Дональд Трамп заявив, що заради збереження миру, Росії слід було дозволити відібрати частину українських територій. А під час виступу на щорічній конференції консервативних кіл республіканської партії Трамп ствердив, що припинить війну Росії проти України за 24 години, що зробить його єдиним кандидатом у президенти, який підтримує мирні переговори між двома країнами.

  Читайте також: У разі перемоги на виборах Трамп вимагатиме від європейських країн компенсувати США вартість переданої Україні зброї

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!