Троє прикарпатських літераторів стали переможцями премії імені Стефаника

 • 14 квітня відбулося підсумкове засідання комісії з призначення обласної премії імені Василя Стефаника в галузі літератури у 2021 році.

  Про це інформують в Івано-Франківській ОДА.

  У номінаціях «Поезія», «Документальна і науково-критична література (естетика, літературознавство, мистецтвознавство, українознавство, художня публіцистика, критика, мемуаристика)» та «Проза» на найвищу обласну відзнаку претендували Богдан Томенчук, Василь Мойсишин, Віра Багірова, Наталя Данилюк, Ігор Любчик та Іван Монолатій.

  За результатами таємного голосування члени комісії одноголосно визнали переможцями обласної премії імені Василя Стефаника у номінації «Поезія» Богдана Томенчука з книгою «Переступний день», у номінації «Документальна і науково-критична література» Ігора Любчика з книгою «Лемківські долі: трагізм і пам’ять поколінь», у номінації «Проза» Івана Монолатія з книгою «Від Донецька до Перемишля. Як сучасна література «пам’ятає» українські міста».

  Додамо, що нагородження переможців обласної премії імені Василя Стефаника в галузі літератури відбудеться 14 травня в селі Русів під час урочистостей з нагоди 150-річчя від дня народження письменника.

 • До теми: Стали відомі імена номінантів на премію імені Франка

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!