Три квартири, дві машини і один кар’єр: перший заступник голови Івано-Франківської ОДА задекларувала майно

  •  В Україні триває друга хвиля електронного декларування, в результаті якої свої статки та майно задекларують близько семи ста тисяч державних службовців. Зокрема, на сайті Національного Агентства з питань запобігання корупції уже з’явилась декларація першого заступника голови Івано-Франківської ОДА Марії Савки.

    Цікаво, що Марія Савка не володіє жодним майном, адже задекларувала лише заробітну плату. А от чоловік, згідно з декларацією, є власником  кількох квартир. Зокрема, квартира у Франківську площею у 82 м2, квартира в Рогатині площею 50 м2. Чоловік Марії Савки є власником квартири площею 155 м2, гаража та нежитлового приміщення у 96 м2, які розташовані у Франківську.

    Також Сергій Савка має у власності два авто: Skoda 2008 року випуску, вартістю у 150 тисяч гривень, та Volkswagen 200 року випуску (вартість у декларації не вказана). Окрім цього, Сергій Савка володіє Воронівським піщаним кар’єром, вартість якого у декларації оцінили у 56 тисяч гривень. Також чоловік чиновниці володіє половиною Липівського кам’яного кар’єру.

    У департаменті агропромислового розвитку Івано-Франківської облдержадміністрації Марія Савка отримує 88 тисяч гривень на рік, на посаді в ОДА – 33 тисячі гривень. Окрім цього, перший заступник голови  Івано-Франківської ОДА отримує дивіденди від «Приватбанку». Натомість Сергій Савка, пенсіонер, отримує всього 14 тисяч гривень пенсії на рік.

  • Читайте також: Е-декларації: лінчувати чи помилувати

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!