Три найкращі вчителя з точних і природничих наук отримають грант у 200 тисяч гривень

 • Збір анкет на премію триває до 8 липня 2024 року.

  KSE Foundation та громадська спілка «Освіторія», організатор премії Global Teacher Prize Ukraine, уклали меморандум про співпрацю, щоб винагородити найкращих педагогів України, які викладають точні науки – математику, інформатику, хімію, фізику, астрономію, біологію та інші природничі дисципліни. Благодійний фонд Київської школи економіки відзначить трьох педагогів STEM, та присвоїть кожному з них грант у розмірі 200 000 гривень, повідомляють у пресслужбі громадської організації «Освіторія».

  Мета спеціальної відзнаки – підтримати талановитих і завзятих людей, які є основою для відбудови та розвитку держави й навчають покоління українців, які працюватимуть в технологіях та науці.

  «Нагадуємо, що премія «Global Teacher Prize Ukraine» покликана відзначити досягнення вчителя не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства, а також підкреслити важливість їх роботи. Усі вчителі STEM-дисциплін, які беруть участь у премії автоматично мають можливість отримати спеціальну відзнаку від KSE Foundation та «Talents for Ukraine», – інформують у службі.

  Головний переможець першості отримає 1 000 000 гривень для власного освітнього проєкту та вирушить на Світову премію Global Teacher Prize. Взяти участь можуть усі вчителі, обмежень немає.

  Також кожен українець може номінувати вчителя чи вчительку, які заслуговують відзнаки.

  До теми: У червні в Івано-Франківську для дітей запрацюють літні школи

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!