«Це ганьба»: на Тлумаччині переобраного голову ОТГ спіймали на хабарі

 • Сьогодні, 27 жовтня, оперативники управління стратегічних розслідувань в Івано-Франківській області Нацполіції спільно зі слідчими слідчого управління поліції області за процесуального керівництва Івано-Франківської обласної прокуратури затримали голову територіальної громади одразу після одержання 500 доларів США неправомірної вигоди.

  Нагадаємо, він у змові з начальником одного з відділів ОТГ вимагали 22 тисячі гривень за безперешкодне надання у власність земельної ділянки площею приблизно 1,5 га для ведення селянського господарства з подальшим облаштуванням її під ставок.

  Народний депутат Ігор Фріс у своєму відеозверненні повідомив, що мова йде про переобраного голову Олешанської ОТГ (Тлумацький район) Богдана Двояка.

  «Це колишній голова села Олеші. Ми знайшли людину, яка могла би з ним поборотися за місце голови – це атовець Микола Дземан. Він програв пану Двояку 400-500 голосів. І через один день після народного волевиявлення національна поліція разом із департаментом стратегічного розслідування затримала людину, яка виграла вибори і розказувала, яким він буде чесним головою ОТГ, на хабарі в 500 доларів за земельні ділянки. Ще не були навіть оголошені результати виборів, а людину вже затримали на хабарі. От як ви думаєте, що повинно сьогодні відбутися в Олешанській ОТГ?», – дивується Фріс.

  Нардеп міркує, що тепер робити в цій ситуації. Мовляв, у нього не вкладається в голові, як може людина, яку щойно обрали головою ОТГ, наступного дня брати хабар.

  «Немає процедури, як би можна було відкликати такого хабарника. Підкажіть, що робити. Не можна з цим миритися. Це ганьба. Олешанці, думайте, що ви робите. Змініться самі і тоді ви зможете змінити владу», – додає нардеп.

  Зазначимо, що Олешанська ОТГ утворена у 2017 році. До неї належать 5 сільських рад – Олешанська (Олеша і Соколівка), Будзинська (Будзин, Мостище, Одаїв і Суходіл), Делівська (Делева і Луг), Долинська та Озерянська.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!