Ціни на газ: франківські депутати обурилися через ігнорування їхнього звернення

 • Сьогодні, 5 листопада, в Івано-Франківську відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань захисту прав людини, законності та правопорядку.

  Депутати розглянули 12 питань, які стосувалися законодавства, актуальних проблем та юридичних колізій. Зокрема, мова йшла про ситуацію зі стрімким зростанням цін на газ протягом останніх місяців.

  “Ми направляли до Києва звернення з цього питання, але відповіді від Кабінету Міністрів станом на сьогодні досі не надійшло. Пройшло уже два місяці. Мова йде про звернення обласної ради щодо невідкладного врегулювання кризової ситуації, яка склалася у місцевих бюджетах у зв’язку із зростанням ціни на газ для бюджетних установ. Це неприйнятно, адже протягом місяця відповідь мала надійти”, – сказав голова комісії Тарас Виноградник.

  Місцеві депутати обурилися тим, що на їх звернення регулярно не відповідають, і доручили обласній адміністрації все ж отримати ці відповіді. Після цього вони заслухали інформацію про роботу ПАТ “Івано-Франківськгаз”.

  “Для бюджетних установ, згідно із меморандумом, є ціна в 16 гривень 50 копійок за кубометр. Все це дотримується. Ми активно працюємо, щоб доставити газ усім нашим споживачам. Наші аварійні диспетчери працюють цілободово, працівники проводять обхід газопроводів”, – доповів Володимир Монюк, головний інженер Івано-Франківського відділення ПАТ “Івано-Франківськгаз”.

 • Втім, він не зміг відповісти на питання депутатів щодо остаточної вартості газу для споживачів, пояснивши це тим, що займається інженерними питаннями, а не фінансовими.

  Читайте також: На Прикарпатті встановлять 14 пунктів моніторингу чистоти повітря

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!