Цьогоріч на Прикарпатті збудують та відремонтують 52 школи і дитсадки

Фінансування відбудеться за кошти Держфонду регіонального розвитку.

Схвалено фінансування 277 проектів будівництва, реконструкції та капітального ремонту шкіл та дитячих садків на суму понад 2,5 млрд гривень, — повідомляє Міністерство регіонального розвитку. З них 52 проекти реалізують у Івано-Франківській області.

«Проекти з будівництва, реконструкції та капремонту шкіл і дитсадків вже схвалено до реалізації цього року коштом Держфонду регіонального розвитку. У рамках їх реалізації також передбачається впровадження Нового Освітнього Простору — це створення мотивуючого та креативного дизайну ззовні та всередині, проведення енергомодернізації — утеплення фасаду, заміна вікон, закупівля необхідного сучасного обладнання або меблів, створення всіх необхідних умов безбар’єрного доступу та інклюзивної освіти», – зазначає заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

Загалом вже схвалено фінансування з Держфонду регіонального розвитку на реалізацію 707 проектів регіонального розвитку у всіх областях України. Це будівництво і реконструкція шкіл, дитячих садків, закладів охорони здоров’я, культури, спорту та інші важливі регіональні проекти.

Нагадаємо, На території франківської школи встановлять кольорову бруківку (фото)

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!