Тварини льодовикового періоду: в Івано-Франківську запрацювала нова виставка

 • Сьогодні, 19 грудня, в Івано-Франківську, у палаці Потоцьких почала працювати виставка «Тварини льодовикового періоду». Офіційне відкриття о 14 год.

  Така подія у місті вперше.

  Фігури видають своєрідні звуки, рухаються і виглядають, як справжні. Виставка передає атмосферу льодовикового періоду. Біля кожної з тварин є табличка з детальною інформацією про них.

  Унікальна ця подія тим, що для відвідувачів є можливість побачити справжні кістки мамонта, а також скелет, який відображає реальні розміри тварин.

  Виставка працюватиме з 10-ої до 21-ої години щодня.

  До Дня святого Миколая,з 19-го по 25-те грудня, буде акція: вхід для дітей до 14 років безкоштовний, а для дорослого сума становитиме 150 гривень. Один дорослий може супроводжувати двох дітей. Після 25-го грудня ціна становитиме від 50 до 100 грн для підлітків до 14-ти років. Для діток до трьох років безкоштовно.

  «Наразі це одноразова виставка, сподіваємось, що нам привезуть ще й інші фігури, – розповідає директор палацу Потоцьких Володимир Гайдар. – Це вперше в Україні така подія, оскільки це найостанніший льодовиковий період, вимерли вони приблизно сім-десять тисяч років тому. Він відображає тих найближчих «родичів» тварин». 

  Опікуються виставкою і виготовляють цих тварин франківці з приватного підприємства  “Кріушина Люція”

  Нагадаємо, що вчора галицькі поліцейські стали помічниками Святого Миколая.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!