Творити культуру: у франківському палаці Потоцьких зніматимуть кіно

 • Сьогодні, 16 липня, в Івано-Франківську відбулося підписання меморандуму про співпрацю у сфері кіновиробництва між КП «Простір Інноваційних Креацій «Палац» і ГО «Спільно продакшн».

  Основним завданням співпраці є створення нових можливостей для інноваційного, міждисциплінарного розвитку в профільних сферах культури, науки та бізнесу, а також створення якісно нових ідей та продуктів, розв’язання актуальних проблем і потреб суспільства у продуктивній співпраці між сторонами.

  “Три роки тому наша ціль була залучити молодь до зйомок, ми були у пошуку локацій. Нам дуже приємно, що ми підписуємо цей меморандум. Палац Потоцьких – дуже цікава історична споруда, яка є чудовою для знімання фільмів. Вчора ми почали зйомки – це був короткометражний фільм, який триває сім хвилин, і зразу ж завершили знімати. Це була “проба на новому місці”, буде ще корекція, але незабаром всі зможуть побачити, що ж вийшло”, – розповів Павло Валько, голова Правління ГО «Спільно продакшн».

  Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків сказав, що дуже хоче, щоб в Івано-Франківську знімали хороші та якісні фільми.

  “Зараз ми розпочинаємо третій напрямок роботи з громадськими організаціями, з якими ми будемо мати співпрацю. Сподіваюсь, що наш знімальний майданчик буде цікавим для різножанрових зйомок. Ми плануємо в приміщенні відновити інтер’єр 17-18 століття. У нас є чудові локації для зйомок, декорації, нам цікаво працювати з тими організаціями, з якими ми можемо співпрацювати у різних сферах. Чим більше таких партнерів будемо мати, тим більш впевненими будемо себе відчувати. Ми вже надаємо територію для проведення зйомок”, – зазначив директор КП ПІК “Палац” Володимир Гайдар.

  Також Володимир Гайдар додав, що вони планують підписати меморандум з Івано-Франківським національним медичним університетом.

  Читайте також: Прикарпатський національний університет допоможе Палацу Потоцьких

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!