Тисяча за вакцинацію: Шмигаль розповів, як її нараховуватимуть

 • По 1 тисячі гривень повністю вакцинованим проти COVID-19 українцям будуть нараховувати на віртуальні платіжні картки через застосунок “Дія” наприкінці цього та впродовж наступного року, податки з цих грошей платити не доведеться. 

  Про це розповів прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні Кабінету міністрів 17 листопада 

  “Кошти в розмірі 1 тисячі гривень будуть виплачені на віртуальні платіжні картки через “Дію”. Їх можна буде витратити на придбання квитків у кінотеатри, театри, на концерти, заняття спортом та подорожі Україною потягом або літаком. Приблизно 6 тисяч суб’єктів бізнесу по всій країні зможуть взяти участь у цій програмі”, – сказав Шмигаль.

  Програма запрацює з 19 грудня цього року і буде діяти в цьому році і до кінця наступного року. 3 мільярди гривень направляємо на програму в цьому році та ще 3 мільярди – на початку наступного з подальшим розширенням фінансування. Це окрема програма з загального фонду державного бюджету.

  Жодних податків на цю тисячу нараховуватися не буде. Також ці кошти жодним чином не вплинуть на отримання субсидій людьми. Шмигаль зазначив, що рішення виплатити по 1 тисячі гривень усім повністю вакцинованим громадянам ініціював президент, аби заохотити до вакцинації, підтримати малий та середній бізнес, який постраждав через пандемію, стимулювати спортивний і культурний розвиток українців. 

 • “Наша головна мета – вакцинувати більше 70% дорослих українців, зараз цей показник трохи більше 40%. Тижневий рівень вакцинації зберігається на рівні більше 1,5 мільйона щеплень”, – зазначив прем’єр. 

  Читайте також: В Україні немає жодного підтвердженого випадку смерті через вакцинацію, – МОЗ

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!