У Бердянську окупанти вбили проукраїнського підлітка

 • Представник окупантів на захопленій частині Запорізької області Владислав Рогов заявив, що в Бердянську «ліквідували двох проукраїнських терористів». Колаборант назвав ім’я одного з них – це Тигран Оганесян, 16-річний підліток, якого росіяни тримали в полоні.

  Колаборант стверджує, що приблизно о 19 годині, коли населення відпочивало із сім’ями на міській набережній, «двоє бойовиків відкрили вогонь з автоматів».

  «У результаті злагоджених та оперативних дій правоохоронних органів терористів блоковано та знищено. Нині відомо, що одним із них був раніше затримуваний за антиросійську діяльність Тигран Оганесян», – зазначив Рогов.

  Ким був другий убитий, поки невідомо.

  У мережі публікують, як стверджується, останнє відео, записане Тиграном. На ньому хлопець каже: «Усе, це смерть, пацани. Прощавайте. Слава Україні». На відео також чутно голос і другого хлопця, який відповідає: «Героям слава». Прізвище іншого українця поки невідоме. Припускають, що це Микита Ханганов – також підліток, затриманий рашистами минулого року разом з Тиграном.

  Тиграна Оганесяна окупанти викрали ще у вересні 2022 року. Його разом з Микитою Хангановим звинуватили в тероризмі. За це їм загрожувало 20-річне ув’язнення.

  Європарламент у червні цього року вимагав від російської влади припинити процес проти дітей і дозволити їм виїхати на контрольовану Україною територію.

  Публічного розголосу справі наприкінці травня надали правозахисники. За їхніми даними, Тиграна Оганесяна п’ять днів жорстоко допитували, били й катували електричним струмом. Від підлітка вимагали зізнатися у готуванні диверсії на «Мелітопольській залізниці».

  Зрештою хлопців випустили, але продовжили за ними слідкувати і переслідувати.

  До теми: Прем’єр Нідерландів: Ця війна може мати тільки один результат – перемогу України

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!