У Богородчанах священнослужителі незаконно захопили Домініканський монастир

Сьогодні, 11 червня, у смт. Богородчани Івано-Франківської області близько 12.00 до Домініканського монастиря увійшла група осіб на чолі із настоятелем Манявського скиту Феогностом, незважаючи на те, що монастир був опечатаний.

Разом із настоятелем Феогностом до храму також зайшли більше десяти священнослужителів та кілька вірян, які, за словами місцевих жителів, не є жителями селища Богородчани. Селищний голова Богородчан Ростислав Заремба намагався зупинити священнослужителів, щоб ті не заходили у монастир і просив показати документи на право власності, але ті не реагували на прохання, проникли до приміщення, де відправили службу.

“Ключі від вхідних дверей Домініканського монастиря, були у розпорядженні Богородчанської РДА та районної ради. Сама ж будівля Домініканського монастиря є об’єктом комунальної власності територіальної громади селища, що підтверджує витяг із Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності”, – пояснив Заремба.

Зі свого боку, священнослужителі надали правоохоронцям, які приїхали на місце, тільки розпорядження про передачу у безоплатне користування культової будівлі, підписане головою РДА Франком Єжаком, проте акт прийому-передачі нерухомого майна сказали, що нададуть пізніше. Селищний голова Ростислав Заремба написав заяву до правоохоронних органів.

Нагадаємо, Суд за церкву: у Франківську УПЦ МП просить залишити справу без розгляду

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!