У Брошнів-Осадській ОТГ ремонтують Народний дім

У Брошнів-Осадському Народному домі тривають ремонтні роботи. Робітники вже замінили усі двері, зараз вони оновлюють фойє і колонний зал. Тут планують облаштувати сучасну виставкову залу.

“Ще у минулому році капітально відремонтували санвузол, оновили стіни та стелю у фойє. Сходова клітка, що веде до кінозалу також неначе переродилася. На фоні контрастів зміни просто вражають. Значну частину робіт уже виконали і у колонному залі. Там оновили стіни і стелю, які уже вкрилися глибокими тріщинами, а гнітючий колір зовсім не надихав творчих і винахідливих особистостей. І роботи, хоча ще тривають, але світла і простору у залі візуально стало значно більше”, – пишуть на сторінці Брошнів-Осадської ОТГ.

Також у Народному домі замінюють підлогу: у колонному залі встановлюють новий паркет, а у фойє частину дерев’яної підлоги замінили на бетонне покриття, яке полакували і наразі на ньому малюють орнамент. Крім того, в закладі культури уже розпочали ремонт сцени. Масштаби роботи чималі, відповідно потребують значних зусиль і відповідно часу на їх реалізацію.

“У Брошнів-Осаді динамічно і якісно створюється сучасний культурний і освітній простір, що надихає вчитися, творити та самореалізовуватись”, – додають у громаді.

Нагадаємо, На Прикарпатті витратили 243 мільйони гривень на ремонт закладів культури

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!