У Бурштині реконструюють приймальне відділення лікарні

 • У рамках програми “Велике будівництво” у Бурштині реконструюють приймальне відділення КНП «Бурштинська центральна міська лікарня» під приймальне відділення екстренної невідкладної медичної допомоги.

  Реалізація проєкту “Велике будівництво” знаходиться під постійною увагою голови обласної державної адміністрації держадміністрації Андрія Бойчука, інформують в Івано-Франківській ОДА.

  Програма, з-поміж іншого, передбачає масштабну розбудову медичної інфраструктури Прикарпаття.

  Важливо зазначити, що будівельна готовність вказаного об’єкта – 87%. Виконані демонтажні роботи, встановлені системи вентиляції, протипожежне оповіщення, виконані внутрішні опоряджувальні та сантехнічні роботи. Також частково замінені системи водопостачання й каналізації, опалення, вікна та двері, проведений монтаж електричних мереж та встановлений інвентар. Тож для завершення реконструкції цього об’єкту необхідно завершити внутрішні опоряджувальні роботи, зокрема, електричні, сантехнічні та благоустрій навколишньої території. Задля цього з Державного бюджету було спрямовано 8,7 млн грн, з місцевого – 3,4 млн гривень.

  До теми: У Бурштині басейн і спортивні споруди стали комунальними

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!