У Бурштині тривають перемовини між міською радою і Бурштинською ТЕС

 • Сьогодні, 28 квітня, відбулася сесія Бурштинської міської ради.

  Міський голова Роксолана Джура розповіла про ситуацію з ДТЕК Бурштинська ТЕС. Каже, підприємство лобіювало перехід на прямі договори. Втім тоді транспортувати тепло мало би КП «Житловик», що є неприпустимо.

  Нещодавно міський голова мала зустріч з генеральним директором ДТЕК Дмитром Сахаруком. «Я хотіла донести генеральному директору те, чому в нас такі борги, чому не робилася якась робота від ДТЕК. Я запропонувала йому піти нам зустріч на таких умовах: вони беруть на себе виробництво теплоенергії, постачання, транспортування та наших людей, які будуть обслуговувати мережу. Іншого виходу я не бачу. Сахарук сказав, що розгляне цей варіант», – продовжила Джура.

  IMG_6511

  Втім депутат Леонора Івасюк зауважила, що жоден підприємець не подарує 40 мільйонів боргу. «Якщо ми передамо і виробництво, і транспортування, і оплату, то приватник зможе копнути і сказати, поки боржники не сплатять, то весь будинок не отримає тепла. Що ми тоді будемо робити?», – додала вона.

  Втім головний інженер Бурштинської ТЕС Богдан Гетьман представив їхнє бачення виходу з цієї ситуації. «Пропонується, що і надалі виробництво буде за ТЕС. Оскільки мережі зараз в поганому стані, то ми готові взяти на себе зобов’язання з транспортування. На яких умовах – ще будемо обговорювати. Також ми готові здійснювати обслуговування мережі по місту і поступово привести до належного стану, таким чином, зменшивши втрати теплоенергії», – пояснив він.

  «Давайте закінчимо ці дебати. Бачимо, що міська рада і ДТЕК йде на зустріч один одному. Ми маємо час на роздуми, але його мало. Маємо сказати або так, або ні і нести за це відповідальність», – підсумувала Роксолана Джура.

  IMG_6510

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!