У Чернієві оновлюють кільцеву розв’язку

 • У рамках програми “Велике будівництво” зараз оновлюється кільцева розв’язка автодороги Н-10 Стрий – Мамалига та Т-09-06 Івано-Франківськ – Надвірна.

  Верхній шар модифікованого щебенево-мастикового асфальтобетону вже влаштували в напрямку Коломиї у Чернієві, на під’їздах до кільця, а також на об’їзній у бік Драгомирчан, інформують в Івано-Франківській ОДА.

  Торік на цих ділянках влаштували вирівнювальний шар крупнозернистого асфальтобетону. Повністю відремонтували 26,7 км автодороги Т-09-06 Івано-Франківськ – Надвірна. На кільцевій розв’язці оновили дорожні знаки, після влаштування щебенево-мастикового асфальтобетону нанесуть дорожню розмітку.

  Всі ці заходи сприятимуть покращенню безпеки дорожнього руху на цьому важливому об’єкті дорожньої інфраструктури.

  Додає комфорту пасажирам та водіям громадського транспорту і влаштування заїзної кишені та тротуарів на автозупинці у Чернієві.

  Нагадуємо, що поточний середній ремонт дороги державного значення Н-10 Стрий – Мамалига відбувається в рамках реалізації Національного проєкту «Велике будівництво». Замовник робіт – служба автодоріг в області, яка здійснює технагляд за дотриманням технологічного процесу. Фінансування здійснюється  із Держбюджету.

  До теми: У Яремче оновлюють тротуари

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!