У чому головний воєнний провал росіян у Херсонській області – відповідає аналітик CIT

 • Аналітик Conflict Intelligence Team Кирило Михайлов в інтерв’ю “Радіо НВ” назвав головний провал росіян у Херсонській області, повідомляє “НВ”.

  «Головний російський провал у тому, що вони це зробили за кілька місяців після того, як це потрібно було робити з воєнної точки зору. Ми пам’ятаємо, що російські генерали просили [диктатора Володимира] Путіна, щоб він дозволив відводити війська. Це було ще наприкінці літа – на початку осені», – сказав Михайлов.

  Він припустив, що, швидше за все, звертався до Путіна «той самий генерал [Сергій] Суровікін, який там командував».

  Однак російський диктатор все одно вирішив анексувати Херсон.

  «І лише потім він зрозумів, що ця ситуація для росіян дійсно безнадійна у перспективі, цей берег треба залишати. І так, це поразка. І саме тому, що росіяни дуже довго не хотіли її визнавати, ця поразка стала кривавішою і важчою для росіян, враховуючи ті сили, які вони втратили на правобережжі», — пояснив Кирило Михайлов.

  У вечірньому зведенні Генштабу 11 листопада повідомляється, що ЗСУ у деяких місцях дійшли до правого берега Дніпра на Херсонщині.

  Як повідомляв “Галицький кореспондент”, Херсон повертається під контроль України, у місто заходять українські військові. 

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!