У двох навчальних закладах Франківської громади призупинили повністю навчання – там багато хворих працівників

 • Сьогодні, 23 лютого, на оперативній нараді у міського голови Івано-Франківська говорили про те, як проходить навчання під час карантину.

  Директор департаменту освіти та науки Ігор Максимчук каже, що згідно з постановою Кабінету Міністрів від 17 лютого в Івано-Франківській ОТГ заклади дошкільної освіти та 1-4 класи загальної середньої освіти навчаються в традиційному очному режимі.

  5-11 класи та профучилища навчаються в дистанційному форматі.

  Наразі у закладах дошкільної освіти працює 1847 працівників. Навчається 10 210 дітей. Хворіє 66 працівників, а також двоє дітей.  На самоізоляції 20 груп та 418 дітей. 

  Зараз, на певний період, припинили освітній процес у Черніївському освітньому закладі  та у закладі номер 33 “Кристалик”. 

  “Там така ситуація, що захворіло багато працівників. Тому процес навчання поки зупинили”, – каже Максимчук.

  Загалом у закладах загальної середньої освіти 4 415 працівників працюють.  Дітей – 33 197. У 1-4 класах навчається 14 809 дітей.

  “Впродовж минулого тижня, і з понеділка, 22 лютого, приблизна кількість дітей, які не відвідують заклади освіти (1-4 класи) це 19%. Станом на вчора захворіло 92 працівники, і 42 дитини”, –  додає Ігор Максимчук.

  Зауважує, що в Івано-Франківській ТГ є заклади, де захворюваність дійсно дуже висока, а є навпаки. Наприклад, у ліцеї 22, де навчаються 700 дітей в початковій ланці, то тільки 95 не прийшли в понеділок на навчання. 

  А от ліцей 12 імені Івана Франка — ситуація дещо інша. Там в початковій ланці є 399 дітей. Але на навчання в понеділок прийшли тільки 93 дитини. 

  До теми: У Франківську батьки можуть вирішувати, чи закривати школи і садки

    

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!