У дитячій поліклініці Калуша відкрили денний стаціонар та облаштували зали із тренажерами (фото)

 • Тепер тут є сучасні фізіотерапевтичні кабінети, зал лікувальної фізкультури та фізичної реабілітації і навіть денний стаціонар, якого у дитячій поліклініці ніколи не було.

  За словами директора Калуського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Михайла Гаврилишина, загальна вартість оновлень склала близько 3,5 млн гривень, враховуючи витрати на дах, ремонт, встановлення системи вентиляції, меблювання тощо, інформують “Вікна”.

  “Нашому обладнанню тепер можуть позаздрити сучасні фітнес-зали”, — додав Михайло Гаврилишин.

  Новітню техніку закупили для кабінету фізіотерапії, у якому планують використовувати методики лікування грязями та парафінотерапією. Зараз тут уже є, зокрема, сучасний УВЧ-апарат, прилад для ультразвукової терапії. Окрім того, облаштовано кабінет електролікування, світлолікування та інгаляторій.

  Відтак у поліклініці відремонтовано всі чотири поверхи. Залишилося довести до ладу сходові клітки, а у подальшому встановити модульну котельню та сонячні батареї, які зроблять лікувальну установу ще й енергоощадною.

  На етапі експертизи, додає Михайло Гаврилишин, перебуває документація та встановлення спеціального обладнання, яке зробить навіть верхні поверхи дитячої поліклініки доступними і для пацієнтів з інвалідністю.

  Ще одна хороша новація — зали з тренажерами з лікувальною метою незабаром зможуть використовувати не лише діти, а і дорослі.

  Нагадаємо, що капітальний ремонт дитячої поліклініки розпочали 2018 року. У медичних кабінетах не було навіть води.

  Читайте також: У Коломиї оновили комунальний хостел (фото)

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!