У франківській Асоціації учасників АТО розповіли про розподіл коштів для допомоги в поточному році

 • Днями відбулась зустріч із керівництвом департаменту соціального захисту по питаннях програми допомоги учасникам АТО/ООС їх зміни та доповнення на 2019 рік. На зустрічі обговорили основні етапи реалізації обласної програми та внесли ряд пропозицій.

  Про це розповів колишній голова правління ГО “Міська Асоціація учасників АТО” Василь Андріїв на сторінці обєднання в соціальній мережі:

  “На поточний рік передбачили збільшення фінансування на 1,6 млн.гривень. Загальна сума вже становить практично 8,9 млн., і за результатами перевиконання бюджету за перший квартал, повинні додати, ще 2,2 млн.грн., як домовлялись на зустрічі із головою ОДА 10.01.19 року”, – йдеться у дописі. 

  Він розповів, що загалом на фінансування програми для допомоги сім’ям учасників АТО та сім’ям загиблих виділять рекордну суму :

  “Це дозволить нам спрямувати додаткові кошти на програму – “покращення житлових умов” і задовільнити понад 130-150 звернень сімей загиблих, бійців з інвалідністю, пораненим та виділити їм по 25 000 кожному! Насамперед розглянуть заяви, які залишились ще з минулого року”, – повідомив Андріїв.

  Також Василь Андріїв зазначив, що продовжено програму одноразової допомоги бійцям добровольцям в сумі – 5 тис. та щомісячної виплати 500 грн.

  Велику частину коштів передбачили й на оздоровлення батьків, дружин та дітей із статусом “сім’я загиблого”. В цьому році ці 220 осіб отримають по 5 000 грн., що так само дозволить їм оздоровитись там де вони забажають:

  “Це щонайменше, що ми можемо зробити для сімей, які втратили найдорожче! Крім цього заклали виплати сім’ям – до роковин загибелі”, – написав колишній голова правління.

 • Андріїв зазначив, що крім цього, майже половина бюджету буде спрямована на лікування учасників АТО і їх реабілітацію. Це важлива частина програми по соціальному захисту сімей учасників бойових дій. Заяви вже приймають у департаменті.

  Також він висловив сподівання, що будуть виділені додаткові кошти на цю програму з обласного бюджету і вони зможуть забезпечити фінансуванням всі звернення та задовільнити основні потреби учасників АТО та їх сімей, що стосуються лікування, оздоровлення і фінансової підтримки на покращення соціально побутових умов.

  Нагадаємо, Василь Андріїв склав свої повноваження наприкінці грудня. На посаду нового голови правління колишній очільник запропонував свого заступника Ігора Синяка.

  Читайте також: Василь АНДРІЇВ: «Я готовий хоч із чортом в людській подобі домовлятись, лиш би був результат»

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!