У франківській дитячій бібліотеці з’явилися книги із доповненою реальністю

 • Сьогодні, 11 липня, в Івано-Франківську представили книгу “Колобок” з доповненою реальністю. Це книга з додаванням сучасних технологій, яка буде розвивати уяву маленьких читачів.

  “Сьогодні ми збираємо дітей, які побачать цю книгу вперше, а також спробуємо розіграти сценку з дітками. Книга по кутах заокруглена, щоб була безпечна для користувачів. Особливістю є те, що в книзі текст українською мовою поданий по складах, що дасть змогу навчитися читати. Також діти будуть вчитися дозовано, використовуючи ґаджети” – каже Лілія Томілова, бібліотекарка центрального залу міської бібліотеки.

  Це не перша така подарована книга для бібліотеки – першою стала “Аліса в країні чудес”. Її бібліотеці подарувала компанія Live Animations. А автором проекту “Колобок” з доповненою реальністю є Олександр Музика.

  “Щоб оживити книгу, потрібно завантажити на телефон спеціальну програму, вибрати “Хочу казку” і відсканувати книгу. Її можна слухати на трьох мовах, російська, англійська і українська, книга для дітей від трьох до шести років”, – додає Тарас Гашевський, працівник піар-відділу міської бібліотеки.

  В бібліотеці є три смартфони, якими діти можуть користуватися або ж можуть приходити зі своїми телефонами. Вартість книги складає 319 гривень.

  Після втілення першого кроку – друку книги “Колобок”, команда TaleAR продовжить створення інших казок. У процесі створення “Три поросяти”, “Ріпка”, “Вовк та семеро козенят”, “Гидке каченя”, “Бременські музиканти”, “Дюймовочка” та “Спляча красуня”.

  Нагадаємо, У Франківську презентували книгу про адвоката Степана Бандери

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!