У франківській лікарні дружина допомагає військовому ставати на ноги

 • У Центрі фізичної та реабілітаційної медицини Івано-Франківської обласної клінічної лікарні військовий Андрій проходить реабілітацію. Поруч з ним – дружина Тетяна, яка постійно підтримує чоловіка.

  Про воїна, який проходить реабілітацію, та його дружину розповіли у КНП ОКЛ Івано-Франківської обласної ради.

  Коли Андрій вижив і його вдалося евакуювати з поля бою, щоб вберегти Тетяну від розпачу, він, попри все, хотів уникнути моменту, коли вона побачить його понівечене тіло. Тож вирішив схитрувати і сказав, що не знає, в яку лікарню привіз його евакуаційний потяг. Утім, уже наступного дня Тетяна була в Черкасах. Саме там військовому зробили першу операцію, хоча якийсь час не наважувалися взятися за настільки складний випадок з ногами.

  Сьогодні позаду вже півтора десятка оперативних втручань, Андрій з Тетяною другий місяць у Центрі фізичної та реабілітаційної медицини обласної клінічної лікарні разом роблять перші кроки.

  Тетяна постійно поруч. Медики кажуть, що дружина цього воїна такий же «міцний горішок», як і він. І що неймовірні результати одного з найважчих поранених, якого фахівці Центру ставлять на ноги, –  це неабияка допомога та участь його дружини.

  До теми: Прикарпатка, яка втратила сина на війні, допомагає військовим з реабілітацією

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!