У франківській поліції проводять внутрішнє розслідування щодо миття машин патрульними

 • Сьогодні, 7 лютого, в Головному управлінні Національної поліції в Івано-Франківській області відбувся брифінг за участі керівника обласної поліції Володимира Голубоша та начальника патрульної поліції Олега Костенка. Очільники вирішити розставити крапки над “і” у питанні законності та перевірки укладених договорів на обслуговування службових автомобілів патрульної поліції.

  Нагадаємо, поліцейські управління патрульної поліції Івано-Франківської області самі миють службові автомобілі, не зважаючи на те, що їхнє управління закуповує послуги мийки й чистки машин. Через це вони звернулися з рапортом у Київ до начальника Департаменту патрульної поліції України Євгенія Жукова. 

  Олег Костенко розповів, що є надання послуг миття і є бокс в них на території:

  «Роботи були виконані і є акти виконання їх. Так дійсно є бокс на нашій території і я вважаю це перевагою. Послуги мийки надані в 2018 році вперше. Стосовно 44-ох людей, які підписали документ, який вам вже відомо, мені відомо вони взагалі не знають за що вони підписувались. Патрульні мили і на підприємстві, і на території, якщо є потреба. Кількість послуг 348 мийок на рік”, – пояснив начальник патрульної поліції.

  Також Костенко зауважив, що вони не зобов’язані ознайомлювати працівників з договором. Миття машин в боксі здійснюється за власним бажанням.

  «Зараз проводиться внутрішнє розслідування, якщо буде виявлено корупційні приводи, матеріали передадуть у відповідні органи», – розповідає Голубош.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!