У франківському храмі освятили хресну дорогу (ФОТО)

 • У третій день Великодніх свят Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин завітав на парафію святого Апостола Юди Тадея, що в Івано-Франківську, на вул. Стуса, 29.

  Архієрей очолив Божественну Літургію та привітав громаду з величним святом Христового Воскресіння, інформують у пресслужбі Архієпархії.

  У часі спільної молитви Митрополиту співслужили отці храму, на чолі з парохом митр. прот. Ярославом Гринюком, а численно зібранні вірні радісно та урочисто славили Христове Воскресіння. 

  Під час проповіді Архієрей заохотив присутніх роздумати над уривком з Євангелія від Луки, де йшлося про двох учнів, які прямували до Емаусу. За словами проповідника, учні зрозуміли тільки після ламання хліба, що весь час їхньої мандрівки з Єрусалиму до Емаусу з ними був сам Воскреслий Господь.

  «Весь цей час своїми розмовами Спаситель запалював їхні серця», – зазначив проповідник.

  На його думку, людська душа завжди прагне злуки із Господом Богом, бо у Ньому знаходить спокій і щастя.

  «Це пояснює подія з двома учнями, які прийшли з Ісусом Христом до Емаусу. Вони просили Ісуса “Залишися з нами”», – наголосив Архієрей.

  Після завершення Архієрейської Божественної Літургії Митрополит Володимир освятив нову хресну дорогу в храмі. Опісля Владика привітав вірян з Великодніми святами та побажав постійно нести радість Христового Воскресіння.

  До теми: Митрополит Володимир Війтишин привітав прикарпатців із Великоднем (відео)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!