У Франківському міському парку та на озері триває капітальний ремонт

 • В міському парку Івано-Франківська тривають капітальні роботи з облаштування сучасної відпочинкової зони на міському озері, прокладання велодоріжок та пішохідних зон. Проте, не забуває влада і про історичне обличчя давньої вулиці Шевченка: реставрація архітектурних пам’яток, облаштування Алеї відомих франківців – таким чином вулиця Шевченка стане осередком двох світів: історії та сучасності.

  Проінспектувати хід виконання робіт вирішив міський голова Руслан Марцінків. Відтак, спільно з начальником управління архітектурної спадщини Володимиром Ідаком, директорм Департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини Дмитром Нижником, директорогм Департаменту ЖКГ та благоустрою Михайлом Смушаком, заступником Олексієм Кайдою, директором КП “Центр розвитку міста та рекреації” Русланою Василюк, заступником голови Миколою Вітенком та представниками підрядних організацій перевірили якість виконання робт з реконструкції вулиці Шевченка та міського озера. Окрім того оглянули архітектурні пам’ятки на історичні вулиці, які цьогоріч планують реставрувати, пише МВК.

  Міський голова Руслан Марцінків зауважив, що проведення реконструкції міського озера повинно встати родзинкою нашого міського парку. “Сьогодні провели нараду з підрядником на міському озері. У результаті додали до проекту деякі зміни: вирішили замінити світильники вздовж доріжок, трохи змінити дизайн лавок. Крім того, окремо попрацюємо над реконструкцією пірсу на озері. За проект відповідатиме Руслана Василюк і це має стати родзинкою всього парку. Також окремо облаштуємо територію біля естради, що на озері”, – наголосив очільник міста.

  Опісля огляду сучасної відпочинкової зони, голова відправився на саму вулицю Шевченка, де спільно з архітекторами скласти список пам’яток архітектури, які потребують реставрації. Вирішили цьогоріч замовити загальний проект для всієї вулиці, а потім відновлювати фасад за фасадом. “Почнемо з народного дому, що на вул. Шевченка, 1, та тих будинків, де власники готові співфінансувати роботи. На початках плануємо реставрувати 5-6 будинків і потім просуватись далі. Впевнений, що вул. Шевченка стане справжньою окрасою Івано-Франківська, адже ми готові повернути її історичне обличчя. Таким чином, ми доведемо, що сучасність може жити разом з історією”, – наголосив Руслан Марцінків.

 • Нагадаємо, В Івано-Франківському міському парку кожного року замінюватимуть атракціони

  55555 5 555 5555

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!