У Франківську 200 дітей стали учнями Школи християнського аніматора

 • В Івано-Франківській духовній семінарії розпочала роботу Школа християнського аніматора.

  Школа є вишколом молодих людей для апостольської діяльності з дітьми та молоддю під час літніх таборів, а також під час катехитичної праці на парафіях, що дає можливість покращити рівень та якість душпастирської діяльності, повідомляє інформаційний центр Івано-Франківської духовної семінарії.

  Навчальний курс у школі триває 10 зустрічей щомісяця протягом року. Складається він складається з 27 модулів, після яких учасники, які успішно завершили курс, отримають сертифікат.

  Перед учнями виступив о. Ігор Клюба.

  «В особливіший спосіб покликані є ви, які відгукнулися на той заклик бути християнськими аніматорами, і в цьому дусі не потрібно напевно казати слова «аніматор», а казати слово «служитель». Ви, які є молодіжні служителі для того, щоб помагати провадити веселий час у своїх парафіях, провадити час з тими, хто потребує сьогодні цієї радості, і з нею ділитися з ближніми», – зазначив директор ШХА.

  По завершенню лекції надворі семінарійного храму відбулося чаювання та спілкування учасників ШХА. Майбутніх аніматорів поділили на 5 груп, у яких вони спільно працювали над виступом команд. Відтак 5 команд мали згоду проявити себе і представити свою групу назвою, плакатом, девізом та піснею.

  До теми: Донька священника з Прикарпаття пройшла кастинг конкурсу «Голос країни – 13»

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!